[ emotional tar pit trap ]  Tarihi M.Ö. 3500 yıllarına kadar uzanan ESKİŞEHİR zengin doğal kaynakları ve doğal güzellikleri yanısıra Yunus Emre, Nasrettin Hoca , Seyyit Battal Gazi gibi Türk büyüklerinin yetiştiği Hitit , Frik , Bizans , Roma , Selçuklu ve Osmanlı medeniyetlerinin tüm canlılığı içinde Lületaşı ( Beyaz Altın ) ve şifalı sularıyla tanınır.

Along with it history reaching way back to 3500 B.C. with its nayural resources and beauties , great Turk like Yunus Emre , Nasrettin Hoca , Seyyit Battal Gazi , who were born and raised here , with its vigorous Hittite , Phrygian , Selçuk and Ottoman cultures , that flourished within its boundaries , Eskişehir owes its reputation to meerschaum and to is healing spas.

Otelimiz 1976 yılından bu yana Romalılardan zamanımıza kadar yer altından kaynıyan şifalı sıcak suların üzerinde kurulmuş olup, Eskişehir ' in en güzel semtlerinden biri olan Hamamyolu Caddesi üzerinde yer almaktadır.

Bu bölge kentin her semtine kolayca ulaşabileceğiniz bir konum üzerindedir. Gruplara özel indirim yapılır.

Otelimize ilk adımınızı atmanızdan itibaren ciddi ve saygılı personelimiz tarafından Türk konukseverliğini aratmıyacak bir içtenlikle karşılacaksınız.

Our hotel , founded in 1976, is situatedon Hamamyolu right on the sport where since Roman times healing hot thermal water boil to the surface.

The hotel is at a sport easily reached from any place in the city. Special discount for groups.

From the moment you cross the threshold of our hotel you shall be met by our serious and respectful staff imoersonating Turkish hospitality.